Відпочинок біля Чорного моря бо Озерки


« База відпочинку Рівєра   |   База відпочинку Острів Піратів »

Бази відпочинку Чорне море - Відпочинок біля Чорного моря бо Озерки Курорт Крайки, Кароліно-бугаз - унікальна піщана коса, по одну сторону якої прекрасні пляжі Чорного моря, а по іншу берег Дністровського лиману. Завдяки віддаленості курорту від крупних промислових міст - вода в морі чиста.
На косі розташувалися безліч баз відпочинку різного рівня - зі всіма зручностями і прості літні будиночки із зручностями на території бази відпочинку. На пляжах прокат катамаранів, водні гори і мотоцикли. У затишних барах можна покуштувати смачні блюда і прекрасні вина Бессарабії і Молдавії. Ринки уразять Вас достатком фруктів, овочів, риби, а ціни Вас приємно здивують.
Екскурсії на будь-який смак (до Одеси, дегустація Шабськіх вин, аквапарк, дельфінарій, Білгород-Дністровська фортеця і т.д. ).

Зручне транспортне повідомлення від ж/д вокзалу м. Одеси напрям Білгород-Дністровський: електрички 1,5 години, маршрутне таксі I560 - 55 мін до платформи “Сонячна”
На зеленій теріторії 0,7 га, знаходяться будиночки, що окремо стоять, на 2, 3, 4 місця і новий корпус з номерами зі всіма зручностями. Живлення 3-х разове в столової бази відпочинку, в раціоні -овощи, фрукти, сухе вино.
На озерці, яке примикає до б/о є станція прокату катамаранів. Не виходячи з бази відпочинку можна посидіти в затишному барі, покуштувати смачні блюда і прекрасні Бессарабськіє вина.
Душові і туалети знаходяться в окремому санблоке на території бази відпочинку “Озерки”.Расстояние від б/о до моря 150 метрів, пляж-пісок.


Tags: , , , , , , , ,

Бази відпочинку Чорне море


Схожі записи

You can follow any responses to this entry through the feed. Both comments and pings are currently closed.